KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14834084
nr 1483 4084
Björn Brusewitz
(f. 1948), Sverige
Etsning, Perrong. Signerad, daterad 1981. Bildmått: 25x22 cm, yttermått inklusive ram: 45x39 cm
Björn Brusewitz, född 1948, svensk målare.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 augusti 2022
kl 18:36:05
22/8 16:27:42